GCell İle Saç Dökülmesi Tedavisi Nedir

GCell ile Saç dökülmesi tedavisi ve çözüm yolları yazımızın konusu, GCell doku süspansiyon yoluyla saç dökülmesine kesin çözüm bulmak. GCell doku süspansiyonu, saç dökülmesi ve doku yenilenmesi sonucuyla tedavi yoludur. Bu yöntemle, kılcal damar ve dokular
yenilenerek tedavi sonucuna gidilmektedir.

Saç dökülmesi tedavi süreci işleyişi, saçlı deri ve doku tedavisinde otolog hücresi kullanılır. GCell tedavisi son yıllarda
saç dökülmesini önlemek için ilerletilmiş etkili bir tedavi yöntemidir. Tedavi süresi 45 dk ve 1 seans olarak uygulanmaktadır.

GCell tedavisi, vücuttaki dokuları yenilemek için, saç bulunan deriden ve enseden hücre alınarak saçsız deriye enjekte edilmesi ile
hücre artışı sağlanmasıdır. GCell doku tedavisi, lüks ve temiz kliniklerde lokal anastezi yapılarak 45 dk sürmektedir. Tedavi bittikten sonra normal hayat şartları devam etmektedir, herhangi bir özel durum oluşmamaktadır.

GCell tedavisi sonrası dikkat edilmesi gereken, 5 bin saat süresince alkol alınmamalıdır. Saç olan bölgenin su değdirilmemeli ve
sauna,hamam ve solaryumdan 21 gün uzak durulması gerekir. Tedavi biter bitmez saç kökleri ve kılcal damar yenilenme süreci başlar. İnsandan insana değişen tedavinin etkisi 90 gün ile 120 arasında kendini belli etmeye başlar. Tam olarak fiziksel görünüm 200 gün sonrasında farkedilmeye başlamaktadır.

Tedavi uygulandıktan sonra normal haline dönen saçlar, aynı zamanda sıklaşıp, saç telleri kalınlaşarak saç dökülmesini azaltır. Saç dökülmesi problemi çoğu insanımızda görüldüğü için, saç ekimi yapılamayan saç çeşitleri‘de vardır. GCell tedavisi ile erkek, kadın, yaşlı, genç farketmez herkeste uygulanabilmektedir.

Gcell tedavisi, dokuları tekrar eski canlı haline gelmesi için, kendine ait vücud hücresinin kullanıldığı tedavi biçimidir.
Ayrıca, cild yenileme, sivilceler ve yaralardan oluşan izlerin kaybedilmesi içinde uygulanmaktadır. Saç dökülmeleri,
stres, troid rahatsızlığı, kronik durumlar, demir ve çinko vitamini ve beslenme eksikliğinden kaynaklanmaktadır. GCell Tedavisi sonrası bunlara dikkat edilmesi gerekmektedir.

Gcell tedavisi ile saç dökülmesi artık problem olmamaktadır. GCell Tedavisi ile tamamen kendi vücut hücresinden alınan, kılcal damar, doku ve saç derisi yenilenerek yapılan bu işlemle, saç dökülmesi problemi tamamen ortadan kalkmaktadır. GCell tedavisi süreciyle ilgili kliniklerden detaylı bilgi alabilir ve saç dökülmesi sorununuza kalıcı çözüm bulabilirsiniz.